Kontakta oss

Kontakta eller besök oss gärna om du har frågor eller vill veta något om våra produkter och tjänster.

Org.nr: 556877-9218

Momsreg.nr: SE556877921801

Besöks- och leveransadress:

Söderväg 5E

621 58 Visby

Fakturaadress:

Data & Tele Kommunikation Gotland AB

Söderväg 5E

621 58 Visby

Eller:

lena.persson@dotkom.se

Kontakta oss

Kontakta eller besök oss gärna om du har frågor eller vill veta något om våra produkter och tjänster.

Besöks- och leveransadress:

Söderväg 5E

621 58 Visby

Fakturaadress:

Data & Tele Kommunikation Gotland AB

Söderväg 5E

621 58 Visby

Eller:

lena.persson@dotkom.se

Org.nr: 556877-9218

Momsreg.nr: SE556877921801

Medarbetare

Ted Kotz

Arbetsledning/Service data/tele/säkerhet

Telefon: 0498-29 16 05

E-post: ted.kotz@dotkom.se

Lena Persson

Ekonomi

Telefon: 0498-29 16 03

E-post: lena.persson@dotkom.se

Anton Ahlqvist

Service/installationstekniker

Telefon: 0498-29 16 12

E-post: anton.ahlqvist@dotkom.se

Martin Holm

Service/installationstekniker

Telefon: 0498-29 16 23

E-post: martin.holm@dotkom.se

William Snöbohm

Service/installationstekniker

Telefon: 0498-29 16 13

E-post: william.snobohm@dotkom.se

Tony Breiler

Support/servicetekniker

Telefon: 0498-29 16 07

E-post: tony.breiler@dotkom.se

Samuel Larsson

Service/installationstekniker

Telefon: 0498-29 16 17

E-post: samuel.larsson@dotkom.se

Jörgen Fritz

Extern konsult

Systemsupport Data/tele

Telefon: 0498-29 16 01

E-post: jorgen.fritz@dotkom.se

Dan Claesson

Extern konsult

Systemsupport Data

Telefon: 0498-29 16 04

E-post: dan.claesson@dotkom.se