E-post

 
  VERKSAMHETSOMRÅDEN
Fiber- & kopparinstallationer
Vi är en kompetent partner för ditt när det gäller att bygga koppar/fiber nät Fiber till...
Företagsväxlar & telefonisystem
Vi tillhandahåller telefonisystem från kända leverantörer som Alcatel-Lucent och Cisco....
Radiolösningar för data/tele
Vi projekterar mast och antenn-platser i samråd med radioplanerare samt hittar lämpliga...
Säkerhetssystem
Automatiskt brandlarm
Syftet med automatiskt brandlarm är att skydda...
Personal
Jörgen Fritz
Systemsupport data/tele
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 01
jorgen.fritz@dotkom.se

 
Ted Kotz
Arbetsledning/Service data/tele/säkerhet
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 05
ted.kotz@dotkom.se

 
Lena Persson
Ekonomi
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 03
lena.persson@dotkom.se

 
Mattias Fritz
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 06
mattias.fritz@dotkom.se

 
Anton Ahlqvist
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 12
anton.ahlqvist@dotkom.se

 
Martin Holm
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 23
martin.holm@dotkom.se

 
William Snöbohm
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 13
william.snobohm@dotkom.se

 
Tony Breiler
Servicetekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 07
tony.breiler@dotkom.se

 
Samuel Larsson
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 17
samuel.larsson@dotkom.se

 
Dan Claesson
Extern konsult
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 04
dan.claesson@dotkom.se

 
 

 
 
HITTA TILL OSS
Här hittar du karta och vägbeskrivning till oss.
 
DATA & TELE KOMMUNIKATION AB
Tel 0498-291600
Dotkom AB och GDPR
Hur vi behandlar dina personuppgifter

Den 25 maj 2018 införs den nya dataskyddsförordningen GDPR (General Data Protection Regulation).

Det är viktigt för oss på Dotkom AB att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter. Har du frågor på hur dina uppgifter hanteras är du välkommen att höra av dig på telefon 0498-291600 eller via mail på info@dotkom.se