E-post

 
  VERKSAMHETSOMRÅDEN
Fiber- & kopparinstallationer
Vi är en kompetent partner för ditt när det gäller att bygga koppar/fiber nät Fiber till...
Företagsväxlar & telefonisystem
Vi tillhandahåller telefonisystem från kända leverantörer som Alcatel-Lucent och Cisco....
Radiolösningar för data/tele
Vi projekterar mast och antenn-platser i samråd med radioplanerare samt hittar lämpliga...
Säkerhetssystem
Automatiskt brandlarm
Syftet med automatiskt brandlarm är att skydda...
Personal
Jörgen Fritz
Systemsupport data/tele
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 01
jorgen.fritz@dotkom.se

 
Mats Persson
Systemsupport data/tele
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 02
mats.persson@dotkom.se

 
Lena Persson
Ekonomi
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 03
lena.persson@dotkom.se

 
Ted Andersson
Systemtekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 05
ted.andersson@dotkom.se

 
Dan Claesson
Systemsupport data
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 04
dan.claesson@dotkom.se

 
Mattias Fritz
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 06
mattias.fritz@dotkom.se

 
Rickard Hartman
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 09
rickard.hartman@dotkom.se

 
Martin Holm
Installationstekniker
 
Telefon: 
E-post: 
0498–29 16 23
martin.holm@dotkom.se

 
 

 
 
TIPSA EN VÄN OM OSS

 

 
HITTA TILL OSS
Här hittar du karta och vägbeskrivning till oss.
 
DATA & TELE KOMMUNIKATION AB
Tel 0498-291600, fax 0498-216154.